Open avond nieuwe locatie After School Coaching

H.I.AMBACHT – Na een drukke voorbereidingstijd is het zover… per 1 december verhuist begeleidingsinstituut ASC naar kindcentrum De Meander, waar nog meer ruimte is om leerlingen te begeleiden. Om de nieuwe locatie te tonen, houdt ASC een open avond op vrijdag 1 december, van 19.00 – 20.00 uur.

“Omdat we steeds meer aanvragen kregen, werd onze huidige ruimte te krap, zodat we wat ruimers zochten. Uiteindelijk mogen we enkele lokalen van kindcentrum De Meander gebruiken, waar we erg blij mee zijn! Daar kunnen we namelijk al onze leerlingen nog beter begeleiden en tegelijk verder groeien.

De verhuizing ervaren we dan ook als een stap vooruit en om dat te vieren, willen we graag alle belangstellenden uitnodigen voor een open avond in kindcentrum De Meander,” verduidelijkt Corina van der Giessen, medeoprichter van ASC enthousiast, waarbij haar kompaan Christiaan van der Star nog aanvult: “Op vrijdag 1 december van 19.00 – 20.00 uur bent u hartelijk welkom!

Op onze website: www.afterschool-coaching.nl kunt u meer informatie vinden en vragen kunt u uiteraard altijd stellen. Het adres is: Witte de Withstraat 46, Hendrik-Ido-Ambacht, vlakbij onze vorige locatie, zodat onze leerlingen geen langere reistijd hebben,”

Open avond nieuwe locatie After School Coaching

Beoordeling Open avond nieuwe locatie After School Coaching.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.